Beeranek - Medový speciál Honeybanny

Přidejte vaše hodnocení piva !
Hodnocení piva: 
0
No votes yet

Beeránek

Zakladní informace
Typ pivovaru: 
Rok založení: 
2013
Status pivovaru: 
Aktivní
Hodnocení pivovaru
Average: 4.6 (22 votes)

Značka Beeranek – spojením mého jména a překladu názvu cíle mého podnikatelského zaměru vznikl unikátní název pro značku piva. Založení vlastního pivovaru byl můj dávný sen.

Roky jsem cestoval po světě a nikdy jsem si nenechal ujít příležitost ochutnat nějaké místní pivo a konzultovat proces jeho výroby přímo s jeho výrobcem. Někdo by mohl podobnou zálibu označit za alkoholismus, ale byla to spíš vášeň. Touha ochutnat neznámé a najít nečekaný chuťový zážitek. Mnohdy byl chuťový zážitek skutečně nečekaný, někdy i v dobrém slova smyslu. Léta ochutnávání mě však utvrdila v jednom. Tradiční český ležák, vyrobený z kvalitních ingrediencí a při pečlivém dodržení výrobních postupů, je nejlepší pivo na světě. Alespoň pro mě.

Můžete se se mnou přít a můžeme debatovat o přednostech banánových piv či piva z kukuřice, ale pro mě je tradiční česká receptura tou nejoblíbenější variantou. Také proto jsem se rozhodl, že budeme vařit především tradiční 11° ležák a k tomu navíc 13° speciál (označení ležák je dle určitých směrnic pouze pro piva do 12°, ale jsem si takřka jist, že před existencí těchto směrnic se také jednalo o ležák).

A protože stále toužím po poznání nových chuťových zážitků (zdaleka ne tolik jako dříve), budeme vařit cca 3 – 4 krát do roka jiný druh piva jako překvapení. Budeme se vždy snažit informovat vás s dostatečným časovým předstihem o tom, jakou dobrotu pro Vás chystáme, ale nevylučujeme, že pro vás občas přichystáme i nějaké to nečekané překvapení.

Žádná „nečekaná“ překvapení Vás samozřejmě nebudou čekat, co se týče pivovaru a piva samotného. Náš pivovar splňuje všechna kriteria, která pivovar splňovat má, i když je skutečně „rodinný“. Nelze jednoduše popsat, jak složitá byla příprava celého projektu. Pivovar je v podstatě postaven na míru cílového prostoru. Toto téma rozhodně zasluhuje na webu samostanou kapitolu.

Provoz našeho pivovaru je úzce spjat s provozem baru a hostelu Singer pub. Tato ucelená kombinace činí z našeho pivovaru ideální cíl pro „pivní turistiku“. Pokud se zajímáte o minipivovary, neváhejte nás kontaktovat s vašim dotazem.

Do budoucna počítáme i s ucelenou edicí pivních podtácků, vlastním sklem, dárkovými a ubytovacími balíčky atd atd. Nechte se překvapit. Nechceme nic uspěchat a vše dotáhnout do konce … pořádně. Jako vše, co děláme.

Budeme rádi, když se k nám přijedete podívat a ochutnáte našeho BEERANKA.

Radim Beránek, majitel pivovaru

Zdroj: http://beeranek.cz

Piva pivovaru
Více informací : 
Související články

Subscribe to RSS - Beeranek - Medový speciál Honeybanny