Pivní dárky

Vánoční speciál pivovaru Spojovna - Spořilovský Světák

Letošní vánoční speciál pivovaru Spojovna Spořilovský Světák (Imperial Stout 21) zrál se špalíky z dubových sudů od whisky.
Tento neobyčejný pivní styl vznikl, když se carevna Kateřina Veliká vrátila z diplomatické cesty z Anglie, kde jí okouzlil tamní Porter a Stout. Pivo by dlouhou cestu nepřežilo, muselo se tedy začít vařit silnější, což s sebou neslo i zvýraznění chuti a díky tomu dnes máme tento pivní skvost.

Tip na Vánoční dárek - 5 litrový soudek z pivovaru Cobolis

I letos si můžete zpříjemnit adventní čas a Vánoce 5 litrovými samospádovými soudky z pivovaru Cobolis. Kromě klasiky v podobě Předáka 10° a Praotce 12° do soudků v pivovaru stočili i populární Relax Blues 13°(rustikální chuť pšenice snoubená s novým českým chmelem Blues) a také dobře již známý Meč světla 24° (Russian Imperial Stout).
Vaše objednávky posílejte prostřednictvím emailu: obchod@cobolis.cz nebo přes mobilní telefon 777 142 639. Soudky lze samozřejmě zakoupit i v pivovařské restauraci na výčepu.

Vánoční speciály z pivovaru Clock

Pivovar Clock začal tento týden distribuovat letošní vánoční speciály: 

Vánoční ležák 13° American Amber Lager
Zlatý prasátko 2021 15° Kveik IPA
Tekutý kapřík 2021 14° Cold IPA

 

K dispozici v pivnice pivovaru na adrese Školní 2, Potštejn nebo taky v eshopu pivovaru. Pivovar garantuje doručení do Vánoc u zásilek objednaných do pondělí 13.12.2021.

TIP na vánoční dárek: 5l soudek piva - vybírejte z nabídky 10 pivovarů

5l soudek může být zajímavým dárkem pro každého pivního nadšence. Snadno se vejde do lednice a tím máme zaručené chlazení. Standardně není potřeba žádně výčepní zařízení, čepování řeší jednoduchý ventil u dna sudu.
Přehled aktuální nabídky 5l soudků 10 vybraných pivovarů:

Vánoční speciál z pivovaru Nachmelená opice - BALTIC PORTER COCONUT 20%

Stejně jako každý rok u příležitosti výročí založení pivovaru připravili v pivovaru Nachmelená opice speciální edici piva v patentní 750 ml láhvi.

Letos si můžete pochutnat na BALTIC PORTER COCONUT 20%. Jedná se o silné tmavé pivo s nižší hořkostí a se slady, které podporují chuť karamelu, oříšku a čokolády. V pivu nechali sládci extrahovat čerstvě opražený strouhaný kokos. 

 

 

 

 

 


TIP na vánoční dárek:

Vánoční speciál z Břevnovského klášterního pivovaru - Břevnovské abbey 17

Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha oznámil, že vánoční speciál, Břevnovské abbey 17 %, byl stočeno do lahví a bude připraveno i na objednání do sudů.
Pivo má výraznou plnost, nižší hořkost a výrazné ovocné a kořeněné tóny ve vůni a chuti. Připomíná svým charakterem polotmavá trapistická piva. Je vhodné pro slavnostní příležitost a pro zahřátí.
 

Adventní pivní kalendář 2021 z pivovarů Mordýř, Ovipistán a Záhora

Tři malý vesnický pivovary - Záhora, Ovipistán a Mordýř - pro vás sestavili adventní kalendář plný toho nejlepšího z vlastního sortimentu, po osmi půllitrových plechovkách z každýho podniku. Je to takovej příjemnej finální countdown před Ježíškem, kterej ocení kdejakej manža. Bydlenkám vžene růž do tváří, zatímco děda s babčou zavzpomínaj, jaký že vlastně bylo pivo tenkrát.

 

 

V Adventním kalendáři najdete:

Pages

Subscribe to RSS - Pivní dárky