magazín pro náruživé příznivce pivního moku a pivní kultury

XXVI. Den otevřených sklepů pivovaru Polička 2022

Čas a místo konání akce
25.06.2022
v areálu pivovaru Polička
XXVI. Den otevřených sklepů pivovaru Polička 2022

Po dvou letech nucené pauzy vás opět zveme na výroční slavnost našeho pivovaru, XXVI. Den otevřených sklepů, která se bude konat v sobotu 25. června 2022 v čase od 13 hod v areálu našeho pivovaru.

Občerstvení a program - v průběhu akce bude v areálu pivovaru tradičně k dostání kompletní sortiment poličského piva, včetně nefiltrovaného ležáku 11% Otakar a 12% Záviš. K občerstvení budete dále moct využít stánky s pestrou nabídkou jídla, alko i nealko nápojů a jiných pochutin.
V průběhu odpoledne pak můžete využít komentované skupinové exkurze, které budou v rámci této akce pro návštěvníky zdarma.
A pokud budete vyčerpaní podrobnou exkurzí pivovaru, či jenom lehce znaveni degustací našich produktů, jistě oceníte velké posezení před rampou pivovaru. Po celé odpoledne až do skorých ranních hodin vás bude k poslechu i tanci provázet živá muzika. Rovněž budou připraveny atrakce pro Vaše děti.

Hudba a tanec
Těšit se můžete opět na pestrý hudební program.
Tradiční dechovka letos zazní v podání souboru Malohanačka z Velkých Opatovic. Ve stylu gypsy-jazz se letos představí pražská kapela ParkQ. Trochu víc do rocku střižený punk zazní v podání kapely Baron Samedi. Veselé texty a zajímavé aranže zazní v podání funk-rock'n'roll kapely Vepřové komety. Vlastní tvorbu i cover verze známých skladeb představí známá rocková formace WAIT z Hradce Králové. Ve stylu pop-rocku se představí kytaristka a zpěvačka Electric Lady s kapelou, která svou muzikou stále více dobívá tuzemská i zahraniční pódia.
Příznivce tvrdší muziky potěší hard-rocková slovenská kapela TVM Metallica Tribute, jejíž repertoár obsahuje klasická alba světoznámé skupiny Metallica.

Pořadí a časy vystoupení:
13:00 - 14:45   Malohanačka (dechovka / Velké Opatovice)
15:00 - 16:00   ParkQ (gypsy jazz / Praha)
16:15 - 17:45   Vepřové komety (funk-rock'n'roll, Praha)
18:00 - 19:00 Baron Samedi (punk-rock, Praha)
19:15 - 20:30   Electric Lady (funk-pop-rock / Plzeň)
20:45 - 22:15   WAIT (rock / Hradec Králové)
22:30 - 00:30   TVM Metallica Tribute (metal - hard-rock / Košice, SK)

Více informací