X. ročník Rockového Festiválku Piva 2019

Čas a místo konání akce
22.06.2019
v areálu TJ Sokol Březnice
Březnice
X. ročník Rockového Festiválku Piva 2019

Letos se RFP uskuteční v sobotu 22.06.2019 od 14 h v areálu TJ Sokol Březnice.

Můžete se těšit na vše na co jste zvyklí, jako je např. nealko nápoje různých druhů, cukrová vata od strýca Karla, speciality z Kudírny a občerstveního od našeho šéfkucháře Boylera. Pro děti bude připraven skákací hrad, různé soutěže – limbo, zatloukání hřebíků nebo také oblíbené malování na obličej. Nebudou chybět také soutěže pro dospělé – limbo, zatloukání hřebíků, nebo také vypití tupláku piva na čas (dámy pouze půllitr)

 Šéfkuchař Boyler pro vás připraví tyto speciality:

– grilované kolínko, grilované kuřízky, nakládané zelí

– uzené kolínko, párkorohlíky, žebra

– grilovaná krkovice, boylerovy mňam špízy, živáň

Připravujeme také soutěže o volné vstupy a konzumaci alko/nealko nápojů, takže doporučujeme sledovat jak naše webové stránky, tak hlavně Facebook TJ Sokol Březnice.

Jak říká naše MOTTO – Jak nejlépe zahájit sezónu letních festivalů? Přece na X. jubilejním ročníku RFP ve Březnice na sokolovně!

Jako headliner akce vystoupí kapela PREMIER v exkluzivním koncertním vystoupení v rámci nového CD HLASOLAMY!

Piva budou od pivovarů ZUBR, HOLBA, LITOVEL, Zlínský Švec – celkem bude na čepu více jak 15 druhů piv.

LINE-UP AKCE:

16:00 PURPLE PICKLES
18:00  ZÁŘÍ
20:45 FIREBALL
22:30 PREMIER
 
(níže krátké info o účinkujících kapelách)
 
Otevření areálu proběhne ve 13:00 a uzavření areálu ve 02:00.
 
Vstupné jsme, i díky podpoře sponzorů, stanovili v lidové výši – 150,- Kč!!!
Mládežníci do 15 let mají vstup volný, bez poplatku.

 

ZMĚNA PROGRAMU A ÚČINKUJÍCÍCH KAPEL VYHRAZENA.

Akce se koná za každého počasí ve venkovních prostorách našeho areálu.

 

Účinkující kapely letošního RFP:

PURPLE PICKLES – Jsme mladá kapela skládající se z členů z okolí Zlína a stejně jako náš název, vnikla naše kapela zcela spontánně. Postupem času jsme prošli různými obměnami. Ze současné sestavy, kteří stáli u jejího zrodu zbyl zpěvák a kytarista. Dnes se však dá říct, že jsme konečně kompletní a dohromady nám to jednoduše řečeno hraje. Od počátku našeho založení, což budou již 4 roky, jsme vystřídali řadu žánrů. Nejsou nám tak cizí věci rockové, metalové ani folkové.  V současné době se převážně zabýváme Pop-Punkem, melodickým punkem. V naší hudbě však stále můžete slyšet jak metalové, tak rockové prvky a na své si tak přijdou fanoušci širšího spektra tvrdší muziky.

ZÁŘÍ – je alternativní pop-rocková skupina. Vznikla v září 2018, kdy se dali dohromady muzikanti ze zlínských skupin SUK VOLOK a KULA PIKLE, které po chvíli hledání doplnil zkušený baskytarista. Poetický vokál s českými texty  je doplněn razantní rytmikou a tvoří tak „hořko-sladkou“ směs kytarového rocku a popu.

FIREBALL – Kapela složená ze zkušených zlínských muzikantů plující na vlně Hard Rocku 70-90 .let s moderním soundem a přístupem. Klade důraz na instrumentální zručnost ,chytrost a plnost riffů… S různými přestávkami /působení členů v Lenny Kravitz revival,Pearl Jam revival / působí na scéně již 15.let.

PREMIER – Premier je česká pop rocková kapela ze Zlína, kterou v roce 1992 založili Daniel Hrnčiřík a Jaroslav Bobowski. Kapela koncertuje po Česku i Slovensku. U nás vystoupí v rámci turné k novému albu HLASOLAMY.

Více informací