Video

  0

Ležák s horským chmelem - Holba Keprník - má letos na starosti Lucie Polišenská, šumperská rodačka a velká milovnice Holby.

  0

Společně z Budvaru je pivo uvařené podle společné receptury sládků Aleše Dvořáka z Budvaru a Pavla Palouše z minipivovaru Cobolis. Jde o osvěživé, středně plné pivo, jemuž slady daly mandarinkový odstín barvy. Vyšší hořkost s bylinným charakterem a silným peprným dozníváním.

  0

Vydejte se do Vratislavic kde se vaří Argus 11 Premium pro maloobchodní řetězec Lidl. O výrobním procesu piva Argus 11 vypráví pan Petr Hostaš, vedoucí výroby a hlavní sládek pivovaru Vratislavice nad Nisou, který vaří pivo taky pod svou značkou Konrad

  0

Pro návštěvníky Usedlosti Ladronka vaří v kontejnerovém pivovaru od společnosti Smart Brewery svrchně kvašené světlé SUMMER ALE

  0

Starostka městské části Praha 3 Vladislava Hujová vás zve na sedmý ročník festivalu Žižkovské pivobraní 2018. Akce se uskuteční v pátek 1. června a v sobotu 2. června v parku na Parukářce.

  0

Smíchov, ten stál vždycky na straně svých lidí. Stejně jako ten smíchovskej pivovar, co jim před více než 150 lety uvařil ryze českou desítku.

  0

Podpořte s námi hospodské, kteří navzdory všem pokušením dělají svou práci poctivě a rádi. Dejte si u nich pivo a vzkažte spolu s námi: NE, dobré české hospody se nevzdáme.

  0

Největší pivní festival v Evropě. Festival je organizován a je ve vlastnictví pivovaru PURMISTR. Příští ročník se uskuteční 21. - 22.2018

Pages