magazín pro náruživé příznivce pivního moku a pivní kultury

Pivní slavnosti Kamínka 2020 - zrušeno

Čas a místo konání akce
06.08.2020 to 08.08.2020
Rekreační areál Kamínka
Roštín
Pivní slavnosti Kamínka 2020 - zrušeno

Milí přátelé Kamínka kempu. V současné době se všichni nacházíme v období, které nikdo nečekal a to, co se děje zasahuje úplně každého. Každý měl nějaké plány ať už v soukromí či práci a každý je musel změnit, nebo přehodnotit. Pevně věříme, že situaci v rámci možností zvládáte, každému držíme pěsti a přejeme hlavně zdraví vám i vašim blízkým.
Je nám velice líto, že se Kamínka kemp na základě přijímaných opatření neuskuteční, všichni víme, že festivaly nemají „zelenou“ v počtu návštěvníků, který byl pro KK standardem.
Také nikdo nemáme věšteckou kouli, abychom mohli předvídat vývoj, šíření či pozastavení viru. Nikdo netuší, jaký směr celá situace bude mít, a proto jsme se rozhodli, že peníze za vstupenky i vstupy do kempu budou KAŽDÉMU vráceny a jakmile se jednoho dne vše stabilizuje, dáme vám vědět, co plánujeme.
Ano, víme, že o ostatních festivalech čtete, že se akce přesouvají na další rok, mají nové termíny, snaží se zachovat programy letošního roku, ale k tomuto kroku přistoupíme, až bude situace stabilní a bezpečná pro každého z vás.
SYSTÉM VRACENÍ VSTUPNÉHO: ti, kteří zakoupili online budou Ticketportalem či GoOutem kontaktování na email, ti, kteří jste zakoupili v kamenných prodejnách běžte prosím vrátit vstupenky tam, kde jste zakoupili. Vzhledem k počtu lidí, kteří zakoupili online, PROSÍME o trpělivost, než budete kontaktováni.
Zároveň vám chceme moc poděkovat za dosavadní přízeň, podporu a energii, kterou jste nám po minulém ročníku dali, což se stalo doslova našim hnacím motorem pro rok příprav, aby se jubilejní ročník stal zase lepším než ten předchozí.
Přejeme každému z vás ať se v rámci možností co nejvíce daří.

Více informací

Lokalizace na mapě