Pivní festival Řevnice 2018

Čas a místo konání akce
26.05.2018
centrum města
náměstí Krále Jiřího z Poděbrad
Řevnice
Pivní festival Řevnice 2018

Pivní festival Řevnice se chystá na třetí ročník, který se koná na řevnickém náměstí a v přilehlých prostorách v sobotu 26. května od 11:00 do 19:00. Již tradiční přehlídka pivovarů zejména z regionu středních Čech se opět ponese v uvolněném, pohodovém rytmu s důrazem na kvalitu, nikoli kvantitu. Vstup je samozřejmě zdarma.

Poslední květnovou sobotu se v Řevnicích můžete těšit na Albrechta, BadFlash, Čerstvé pivo, Fabiána, Hendrycha, Kytín, Lužiny, Matušku, Na Lochkově, Písecký hradební, Počernický, Řevnice, Strašáka, Viléma, Vinohradský, Všerada, Zbraslavskou kozu a Zichovec!a.

Pěknou tradicí se stala účast místních domovarníků, kteří návštěvníkům festivalu nabízejí své pivo formou welcome drinků u vstupu na festival. Chybět nebude ani soutěž o nejlepší pivo festivalu, kterou loni vyhrála desítka z Kytína.

O občerstvení se postarají partnerské restaurace U Rysů a Malá Morava, ale také vyhlášení řevničtí řezníci a samotné pivovary, kterým pořadatelé pro letošek dali naprosto volnou ruku s prezentací všeho dobrého, co dokáží vyrobit a přivézt do městečka na Berounce.

Související články: 
Více informací