Pilsner Fest 2023

Čas a místo konání akce
06.10.2023 to 07.10.2023
v pivovaru Plzeňský Prazdroj
7 U Prazdroje
Plzeň
Pilsner Fest 2023

Brány plzeňského pivovaru se i letos otevřou hudbě, kultuře, dobrému jídlu a všem, kdo mají rádi naše pivo. Pojďte s námi oslavit výročí uvaření první várky Pilsner Urquell!
Značka Pilsner Urquell je nedílnou součástí české kultury, a to nejen té pivní, a proto o ni s láskou pečujeme – podporujeme například Národní divadlo a jsme oficiálním pivem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. A nezapomínáme ani na sport – podporujeme české sportovce v rámci Českého olympijského týmu, českou hokejovou reprezentaci, Golfovou federaci a další. V našich tématických stanech si i vy budete moci vychutnat ty nezapomenutelné momenty, na kterých jsme se měli tu čest podílet.
I tento ročník festivalu bude pořádně nabitý koncerty. Na dvou stagích se můžete těšit na kapely jako Vypsaná fiXa, Polemic, J.A.R., Tata Bojs, Mig 21. Navíc jsme si pro vás také připravili vystoupení oblíbeného plzeňského muzikálu Green Day's American idiot.
Kromě spousty skvělého jídla a zásoby piva (včetně nefiltru) na vás čeká i bohatý doprovodný program: škola čepování, speciální prohlídky pivovaru, soutěže a stánky, které odhalí zajímavosti z historie i současnosti Pilsner Urquell.
Tento rok bude vstup možný pouze s platnou vstupenkou. Vstupenky je možné koupit výhodněji v předprodeji https://tickets.nfctron.com/.../plzensk.../pilsner-fest-2023 nebo na místě. Kompletní informace o vstupenkách naleznete na webu.

PROGRAM
Pátek
16:00 - Vypsaná fiXa
18:00 - Queens of Bohemia
20:00 - Hookers and Covers
22:00 - Polemic
23:00 - Nobody Listen
Sobota
13:30 - Sofian Medjmedj
15:30 - Green Day’s American Idiot (Muzikál v podání divadla J.K. Tyla)
17:30 - J.A.R.
18:42 - Slavnostní přípitek
20:00 - Tata Bojs
22:00 - Mig 21

PLATBY NA MÍSTĚ
Na Pilsner Fest 2023 se bude platit pouze s NFCtron. Jde o festivalový náramek s čipem, který dostanete u vstupu, nabijete kreditem a k zaplacení pak stačí jen přiložit. Oproti minulému roku pro vás máme velkou novinku v podobě dobití kreditu online z pohodlí domova, společně s online nákupem vstupenky!
Jak na to?
Stačí si vybrat vstupenku, počet kusů a vyplnit jméno držitele.
Kredit si můžete dobít ZDARMA online, zároveň s nákupem vstupenky.
Co když neutratíte vše? O zbytek kreditu nepřijdete. Vrácení peněz na bankovní účet je zdarma a zažádat si o zůstatek můžete na 3 kliknutí až 14 dní od ukončení festivalu.
Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron a mějte o útratě ještě větší přehled! Stahujte zde: https://lnk.bio/nfctron

PARKOVÁNÍ
V areálu pivovaru Plzeňský Prazdroj není parkování během festivalu možné.

Více informací