Městské pivní slavnosti Prostějov 2021

Čas a místo konání akce
20.08.2021 to 21.08.2021
OC Albert
456 Plumlovská
Prostějov
Městské pivní slavnosti Prostějov 2021

Po roce kovidového šílenství přichází léto, teplo a všichni věříme, že si po různých zákazech a omezeních opět budeme moci konečně začít užívat života a začít zas naplno žít. Podle předběžných ukazatelů a oněch balíčků by prázdninový režim měl již být ohledně kultury v normálu, bez nutnosti testování, kontrol, roušek apod. Právě pro to přicházíme s vymazlenou akcí, jež posouvá opět úroveň zábavy v Prostějově o řád výše.

PROGRAM A INFO PÁTEK 20.08.2021 

Doposud jednodenní akci pivních slavností se podařilo po dohodě rozšířit na dva dny, kdy v pátek se můžete těšit na exklusivní koncert kapel ŠKWOR, jež bude mít v Prostějově svou premiéru, alespoň co nám paměť sahá. Dále tento rok tato kapela nebude nikde koncertovat poblíže, tedy kdo chce slyšet ŠKWORY, má jedinou možnost právě v pátek 20.08.2021 v Prostějově. Koncert bude doprovázen předkapelou, jež upřesníme brzy.
Páteční program začne cca v 19.00 hod, těšit se můžete na podstatnou část pivovarů, dostatek jídla a navíc pekelnou nálož té nej muziky. Koncert bude na speciálním zvětšeném podiu, než bývá zvykem na klasických pivních slavnostech. Posílen bude rovněž zvuk a světelná show, tak bývá na koncertech těchto kapel zvykem. Samotný koncert kapely ŠKWOR začne cca v 22.30.
Vstupné na místě bude pouze v omezeném množství, předprodej bude probíhat výhradně přes portál www.smsticket.cz či emailovými objednávkami na email : pivnislavnostipv@email.cz.
Odkaz na předprodej na páteční den je zde :
https://www.smsticket.cz/vstupenky/24787-skwor-v-prostejove
Majitelé páteční vstupenky budou zvýhodněni pak při nákupu vstupenky na sobotu.
Díky doposud nebývalému zájmu o koncert a omezené kapacitě místa doporučujeme rezervaci či nákup vstupenek neodkládat.
Jako předkapela na akci vystoupí konická stálice GABRIELA V.G..

PROGRAM A INFO SOBOTA 21.08.2021 
Páteční řežba bude pokračovat pivními slavnostmi tak jak jste zvyklí a to v sobotu od 12.00, kdy se můžete těšit na nabídku více jak 20 pivovarů , každý několika druhů piv vč. speciálů. Zajištěn je kvalitní catering, různé dobroty jako : langoše, hranolky, kvalitní masové burgery, selátko na rožni, kýta na rožni apod., vč doplňkového sortimentu. Jelikož v srpnu bývá horko, těšit se můžete i na širokou nabídku nealka, koktejlů, chybět nebude ani vinařství Hruška se svoji top nabídkou kvalitního vína z jižní Moravy.
Hudebním programem (hudební částí dne) bude provázet moderátor Dušan Alka, a co se muziky týče, program je nejtvrdší za éru všech slavností dohromady. Těšit se můžete na rokovou klasiku LIMETALL, notoricky známé PREMIÉRY, již třetí koncert v řadě kapely KOMUNÁL, a místní KONTAKTY.
Vstupné na místě bude pouze v omezeném množství, předprodej bude probíhat výhradně přes portála www.smsticket.cz či emailovými objednávkami na email : pivnislavnostipv@email.cz.
Odkaz na předprodej na sobotní den, za pouhých Kč 150,-- je zde :
https://www.smsticket.cz/.../24792-pivni-slavnosti-prostejov

Návštěvníci z pátku získávají slevu (po předložení platného pátečního lístku) ve výši Kč 100,--

PROHLÁŠENÍ POŘADATELŮ - COVID 
Na akci budou vpuštění pouze návštěvníci bez příznaků onemocnění, na akci bude dostatek desinfekce a možnosti umytí rukou. Pořadatelé si vymiňují provést změnu v programu či akci s ohledem na aktuálně platná pandemická nařízení.
Nebude li možno z jakéhokoliv důvodu akci konat (pandemie, velice špatné počasí apod., zpřísněná či limitující opatření) bude zakoupené vstupné vráceno ve 100% výši a to v penězích. Návštěvníci se tedy nemusí obávat nákupu vstupenek s ohledem na dění ve světě.

 

HUDEBNÍ PROGRAM - KAPELY 
ŠKWOR :
Škwor (také škWor, původně Skwar) je česká nu metalová / hard rocková kapela, založena roku 1998. Kapela hraje dodnes. Vznik této kapely sahá do roku 1998, tehdy pod názvem Skwar. Zakládajícími členy jsou Petr Hrdlička (zpěv a kytara), Tomáš Kmec (baskytara) a František Vadlejch (bicí); v prosinci téhož roku se přidal ještě Leo Holan (kytara). Počáteční styl kapely zakládal na kombinaci thrash metalu a punku. Skladby tohoto stylu lze nalézt na jejich prvním oficiálním albu Mayday, jenž vyšlo roku 2000. Ke konci března roku 2004 vychází nové album Vyvolenej. Album se objevuje několik týdnů mezi nejprodávanějšími alby v České republice. K albu je natočen videoklip Sraž nás na kolena. Kapela zaplňuje pravidelně všechny své koncerty napřič ČR bez ohledu na dění ve světě, její koncerty během rozvolnění 2020 patřily k těm nejsilnějším co kdy kapela vystupovala.
Odkazy na tvorbu zde :
(69) Škwor - Síla starejch vín (oficiální videoklip) - YouTube
(69) Škwor - Milionu hvězd se ptáš (Škwor - 20 let! Praha, O2 Arena 16.11.2018) - YouTube
(69) Škwor - Sraž nás na kolena (oficiální videoklip) - YouTube
(69) Škwor - Mý slzy neuvidíš (oficiální videoklip) - YouTube
LIMETALL
Limetall je česká hudební skupina, hrající hard rock a heavy metal. Na podzim roku 2015 ji založili čtyři bývalí členové legendární české hardrockové skupiny Citron. Historie skupiny Citron spadá až do 70. let, kdy skupina hrála Blues rock. Roku 1982 se skupina rozpadla a přeformovala se v tradiční uskupení v čele s bubeníkem Radimem Pařízkem, zpěvákem Standou Hranickým, basistou Vaškem Vlasákem a kytaristy Jardou Bartoněm a Jindrou Kvitou. V červenci a srpnu 1985 probíhalo nahrávání legendární desky Plni energie, se kterou se skupina umístila na druhém místě v anketě Zlatý slavík.
Odkazy na tvorbu zde :
(69) LIMETAL - S větrem v zádech (oficiální videoklip) - YouTube
(69) Limetall - Svět je kosočtverec - YouTube

PREMIER :
Premier je česká pop rocková kapela ze Zlína, kterou v roce 1992 založili Daniel Hrnčiřík (basová kytara) a Jaroslav Bobowski (zpěv). Kapela koncertuje po Česku i Slovensku.). Tak věříme, že s podaří opravdu zastavit čas i v sobotu 9.5.

Připomínka notorických skladeb zde :
https://www.youtube.com/watch?v=y_M_BDhsmKs
https://www.youtube.com/watch?v=K9INZr1Mir8

KOMUNÁL :
Komunál, dříve Komunální odpad, je rock-metalová kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1992. Lídrem skupiny je zpěvák Luboš Suchánek. Další členové kapely jsou Jarda Bárt Novák, David Hlaváček, Pavel Erny Hanuš, Filip Litera, Radek Plachetka
KONTAKT :
Prostějovská klasika která nesmí chybět na žádné významné kulturní akci v Prostějově.

DOPOSUD POTVRZENÉ PIVOVARY
PLZEŇ URQUELL, RADEGAST, GAMBRINUS, LITOVEL, ZUBR, HOLBA, ČERNÁ HORA, U JEČMÍNKA, KOLIBA U TŘÍ KRÁLŮ, JADRNÍČEK, SVIJANY, KOSÍŘ, KYJOV, GAJDOŠ, ŠTERBNERK, ZNOJMO, JAROŠOV, OSLAVANY U DYJE, LÍŠEŇ, PORTÁŠ, VELKORAKOVSKÝ, POLIČKA, JELPL, PIVOVAR HELF, KRAKONOŠ, Z STAGE, SACHSENBERGER, , OHRADA, KLENOT, CIDER, KOTOUČ, BRUNTÁL, KONÍČEK LOBKOWITZ, JEŽEK, KLÁŠTER, TOPOLSKÉ PIVO
Na dalších pivovarech pracujeme, pořadatelé si vyhrazují až do začátku akce změnu a složení pivovarů dle aktuální situace se sládky apod. Prosím respektujte aktuální informace a změny v šíři sortimentu.

KONTAKT, WEB, MEDIA 

- email: pivnislavnostipv@email.cz.
- Fotografové a media nutno reservace předem na info lince.
- www.pivnislavnostiprostejov.cz (momentálně upravováno na nový termín akce)
PŘEDPRODEJ 
viz výše dle předprodejů na jednotlivé dny, přes portál www.smsticket.cz
DALŠÍ INFORMACE 
Na akci je zakázáno vnášet jakékoliv vlastní občerstvení, jídlo, pití, sklenice (pouze po dohodě a ohlášení pořadatelů), zbraně apod. Porušení těchto pravidel povede k vykázání z akce či nevpuštění na akci bez náhrady. Děkujeme.

Více informací