Craft Beer Fest AŠ 2022

Čas a místo konání akce
27.08.2022
V Sadu
Craft Beer Fest AŠ 2022

Festival minipivovarů v Aši! A ne ledajakých, jsme moc rádi že na tento jednou legendární ročník  do Aše dorazí opravdu špička v oboru, v čele s dlouhodobě naším nejlepším pivovarem, pivovarem Zichovec! Zapomeňte na gambáče, pít se bude NEIPA, IPA, double IPA, triple IPA..  , APA, soury či stouty, ale taky samozřejmě i nefiltrované/nepasterizované ležáky.
Účast potvrdili:
Zichovec - Louny
Antoš - Slaný
Cobolis - Praha
Potmehúd - Praha
Bad Flash - Praha
Skaut - Cheb
Rudohor - Ostrov
Strašák - Nové Strašecí
Trilobit - Praha
Stejně jako tu nepotkáte levná industriální piva, neuslyšíte tu ani klasické zábavové interprety typu Heidy Janků či Michala Davida.. Čekejte kvalitní směsku rocku, country, blues nebo celtic punku.
Vystoupí:
Frankie & The Deadbeats - Praha
Deaf Heart - Praha
Barbar Punk - Brno
Bernard Blues Band - Karlovy Vary
Humbuk - Fr. Lázně
Info k akci:
Vstup zdarma! Důležité info, že? :))
Pivovary budou ready od 13:00 hod, kapely od 14:00hod. Konec hudební produkce ve 22:00, konec pivní produkce o půlnoci.
Pivo poteče do skla. K dostání za zálohu na baru, kde bude i možnost oplachu. Sklo můžete zakoupit i přímo ve stáncích (též možnost oplachu) či si přinést svoje ( "vstup zdarma", ale s povinnou koupí třetinky za kilo fakt ne). Pokud vás budou tisíce, budou v záloze vratné kelímky z tvrdého plastu. Měkký plast nebrat.
I v jídle chceme abyste si pochutnali, takže skvělý burgry od Vency jsou jasná volba. Zbytek laskomin ještě tuníme. Olejovej fastfood typu langoš posíláme stejným směrem jako G/ Heidi/ měkký plasty.
Na místě výstava fotek z historie pivovarnictví na Ašsku!!
 

Více informací