magazín pro náruživé příznivce pivního moku a pivní kultury

Vánoční nabídka pivovaru Dobruška

Hned čtyri vánoční speciály posílá do prodeje v těchto dnech pivovar Dobruška.
První z vánočních speciálů je Vánoční Pozdrav z Dobrušky. Tahle oblíbená světlá 13% bylo první vánoční pivo, které v pivovaru uvařili. Nefiltrované světlé silné pivo vařené stále dle stejné receptury. EPM 13%, tři druhy sladů a české chmely Sládek, Saaz Late a Žatecký poloraný červeňák. 
Druhý speciál je světlá Vánoční IPA s EPM 15%. Kombinace sladu plzeňského a pale ale tvoří plnou sladovou chuť a o chmelení se postarají chmely ve znamení 3A  : Apollo, Amarillo a Ahtanum. Ty pivu dodávají výraznou hořkost a taky typické chmelové až citrusové aroma. 
Třetím speciálem do je tradiční medovo-skořicový ležák s EPM 12% - MEĎOUR. Tahle vánoční klasika v sobě spojí tradiční chuť piva s příjemným medovým nádechem, která jde ruku v ruce s medovo-skořicovou vůní. Ideální pivo pro vánoční chvíle.
A posledním speciálem ve vánoční nabídce je první STOUT uvařený v pivovaru Dobruška - CHERRY STOUT. Jde o vánoční čokoládovo-višňový stout s EPM 17%. Stout v pivovaru připravili z 9 druhů ječných a ovesných sladů. Tmavá, neprůhledná barva a sametově plné sladové tělo. Nižší hořkost a chuť s tóny kávy, ořechů a čokolády. To vše s chutí a vůní námi přidaných višní a hořké čokolády.
Všechny speciály půjdou do prodeje ve středu 1. 12.  Do pivovarské prodejny, k odběratelům a objednávat je můžete už teď na pivovarský rozvoz. K nákupu nad 1000 Kč dostanete dárek v podobě originální vánoční sklenice.