Pivovarské slavnosti v Benešově 2023 - pivovar Ferdinand

Čas a místo konání akce
09.09.2023
v areálu pivovaru
Táborská
Benešov
Pivovarské slavnosti v Benešově 2023 - pivovar Ferdinand

Parádně načepovaná jedenáctka Max nebo třeba nová várka Vídeňského ležáku, a k tomu skvělý burger? Kdo by si nedal říct. Pivovarské slavnosti nabídnou celou řadu gastronomických i hudebních zážitků. Poznejte neprobádané chutě, zjistěte, jak chutná bezlepkové pivo, a k tomu si klidně zatančete. Takhle vypadá kultura v režii benešovského pivovaru. Ochutnejte poctivé a neuspěchané pivo, které vaříme už od roku 1897. Dveře areálu se otevřou ve 13 hodin – na co se můžete těšit?
- Na čepu bude většina Ferdinandových piv včetně letošního Vídeňského ležáku. V nabídce budou i všechny tři druhy nealkoholického piva a další pivní stálice, od výčepní desítky, světlé dvanáctky Premium až po polotmavý speciál Sedm kulí.
- Skvělé jídlo. Ochutnáte masové i veganské burgery, grilované sýry, burgery s hovězím masem nebo trhaným vepřovým, plněné bagety, srbské plejskavice, grilované kýty či kančí klobásy, lívanečky, palačinky naslano i nasladko nebo točené zmrzliny. Nebude chybět ani klasická česká buchta, koláče či čerstvá káva.
- Pestrý hudební program. K poslechu a tanci na dvou scénách zahrají:
13.00 / Druhej plán
14.00 / Rozjetý Veverky
15.00 / Cuk Letu
16.00 / Bílá nemoc
17.00 / Claymore
18.00 / Czech it
19.00 / Emma band
20.00 / Vosí hnízdo
21.00 / Lahvátor
- Přihlaste se na prohlídku pivovaru a prozkoumejte unikátní humnovou sladovnu, varnu nebo ležácké sklepy. Prohlídky je možné předem rezervovat na e-mailu: ferdinand@pivovarferdinand.cz. Do předmětu pište REZERVACE. A pozor, kapacita je pro tyto rezervace omezená jen pro prvních 60 osob. Prohlídky začínají ve 13.30 a končí v 17.30.
- Vzít s sebou můžete také děti, pro které bude připraven dětský koutek a tři druhy limonády Ferdináda.
Pivo si i letos můžete nechat načepovat do vlastního skleněného půllitru, který bude k dostání přímo v areálu.
Vstup na místě: 100 Kč, děti zdarma

Více informací