magazín pro náruživé příznivce pivního moku a pivní kultury

Otevřít si lednici plnou piva je zážitek

Před rokem a půl jsem si otevřel Pivní lednici, prodejnu piv z menších českých pivovarů v malé vesnici u Hradce Králové. Příznivci piva si k nám našli cestu a rádi si lednici sami otevřou a vyberou si piva, která dají chladit do své vlastní lednice. Otevřít lednici můžete i virtuálně a pivo vybrat na našem eshopu www.pivnilednice.cz. Po okolí pivo rozvážíme, nebo posíláme po celé ČR i na Slovensko.
Hřeje nás pocit naplnění lednice, který se dostavuje pravidelně ve čtvtek, kdy doplňujeme nová piva. Ten den je možnost výběru největší a pak pivo mizí a vytváří prostor pro nová piva příštího týdne. V lednici najdete rozmanitost v pivních stylech i pivovarech.
Naše stálá nabídka zahrnuje pivovary Clock, Sibeeria, Zichovec, Raven, Chroust, Kamenice nad Lipou, Matuška, Volt, Falkon, Cobolis , Černý potoka, Permon, Axiom a další.
Čas od času přivítáme do lednice nové pivovary, ochutnáme si je a když je o ně zájem zařadíme je do nabídky. Tipy na pivovary k vyzkoušení nám dávají i naši zákazníci.

Adventní degustační kalendář
Už druhým rokem jsme připravili adventní degustační kalendář, který obsahuje 24 piv různých pivních stylů z různých pivovarů. V tom loňském se můžeme pochlubit tím, že průměrné hodnocení z Untappd dosáhlo 3,7. Každodenní ochutnávání jsme si opravdu vychutnali a teď už se zase těšíme až budeme vybírat piva do letošního adventního degustačního kalendáře.
odkaz: www.pivnilednice.cz/adventni-kalendar

Plechovky
Od letošního roku jsme výrazně rozšířili nabídku piva v plechovkách. Hlavním důvodem k tomu je to, že díky nižší hmotnosti a snažší manipulaci s plechovkami se v nich pivo do vaší lednice snáze dostane.
Vybrat a objednat si piva plechovkách z naší Pivní lednice můžete teď s dopravou zdarma. S kódem PIVOMOL si můžete objednat 6-8 ks plechovek a doprava je na nás (Zásilkovna, kód platí do konce února pro ČR a SK). Kód zadáte v košíku a sleva se odečte.
odkaz: https://pivnilednice.cz/obchod/?filter_baleni=plechovka
 
Ondra
Pivní lednice
www.pivnilednice.cz
Lhota pod Libčany 16, 503 27

Facebook: https://www.facebook.com/pivnilednice/
Instagram: https://www.instagram.com/pivnilednice/
Twitter: https://twitter.com/PivniLednice
Untappd profil: OndraBydza