magazín pro náruživé příznivce pivního moku a pivní kultury

Nachmelnej pochoďák 2021

Čas a místo konání akce
24.07.2021
start v centru Bílé Třemešné
Bílá Třemešná
Nachmelnej pochoďák 2021

Nachmelenej pochoďák - LETOS POUZE PŘEDPRODEJ
pátý ročník ochutnávek pivních speciálů doprovázený výstupem na horu Zvičinu. Start v centru Bílé Třemešné u Dvora Králové nad Labem mezi 10. a 13. hodinou 24. 7. 2021
10 kilometrů
Desetikilometrový okruh překrásnou krajinou Podkrkonoší. Výstup na horu Zvičinu doprovázený ochutnávkou osmi piv z osmi minipivovarů po celé republice. Na celé trase vás budou doprovázet krásné výhledy na Krkonoše, Orlické hory a Český ráj. Na Zvičině můžete navštívit rozhlednu.
8 pivních stylů
Každé pivo, které na trase ochutnáte, se řadí k jinému pivnímu stylu a vaří ho v jiném pivovaru. Vedle klasických českých ležáků (Lager) tak budete moci ochutnat i piva svrchně kvašená, tedy Ale. Pivovary a jednotlivá piva jsme pečlivě vybrali v rámci celé republiky, ale i zdejšího regionu.
kapely a kvíz
Na pochoďáku vystoupí několik hudebních seskupení různých žánrů, které vás jistě pobaví, konkrétně:
Brouci Band - The Beatles Revival (nejlepší Beatles revival s Evropě)
The Deep Six
Green Day Revival
EKG Blues
Trasou vás bude provázet zajímavý pivní kvíz a informační tabule o místních zajímavostech.

Kromě výborných piv, krásné trasy, hudby a nabytých poznatků se můžete těšit na bohaté občerstvení zahrnující grilované kýty, kotlíkový guláš, či vegetariánské pochoutky. Občerstvení bude čekat také na trase v místních restauracích - Restaurace U Šmídů, Hotel Lázně pod Zvičinou a Raisova Chata na Zvičině. Na akci bude možné stanovat. Prostor pro stany bude vyznačen. Trasu lze absolvovat s kočárkem, bude vyznačena trasa s lehčím terénem.
 

Více informací

Lokalizace na mapě