magazín pro náruživé příznivce pivního moku a pivní kultury

Dny českého piva v Pivovaru Staropramen 2018

Čas a místo konání akce
22.09.2018
Pivovar Staropramen
84 Nádražní
Praha
Dny českého piva v Pivovaru Staropramen 2018

Přijďte v sobotu 22. září 2018 do smíchovského pivovaru oslavit Dny českého piva po našem. Na Smíchově jsme totiž ještě nezapomněli, co je to normální hospoda se vším, co k ní patří.

Přímo na pivovarském dvoře vyroste nefalšovaná smíchovská hospoda, kde se u výčepu budou každou hodinu střídat výčepní mistři ze sousedství. Proudem bude téct nejen poctivý smíchovský pivo, ale také pravá hospodská zábava včetně hudby pěkně od podlahy. Budete si moci zahrát o pořádně vychlazené pivo některou z oblíbených hospodských her, například plátýnko, prší, mariáš nebo šachy, s opravdovými mistry. Připraveni budeme i na všechny, kdo mají chuť se o tom našem zlatavém moku dozvědět něco víc nebo si třeba vyzkoušet, jak si jedno orosené správně načepovat. Představíme vám příběhy jednotlivých hospod a samozřejmě dojde i na slavnostní narážení sudu.

V rámci oslav se navíc budete moci podívat do veřejnosti běžně skrytých zákoutí pivovaru, kterými vás provedou naši sládci. Speciální prohlídku si bude možné zarezervovat online nebo přímo na místě, vše vám včas dáme vědět.

Těším se na další společné setkání u nás v pivovaru.

S pivovarským pozdravem Dej Bůh štěstí Zdeněk Lux
vrchní sládek smíchovského pivovaru

Více informací

Lokalizace na mapě